KONST / Litografier / Grafiskt blad 11525462
nr 1152 5462
Grafiskt blad
Sara Åberg, signerad och numrerad 9/90, bladets mått: 30x36
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:23:15
200 kr